Buď fit pro EU

 
Informace pro média ZDEDotace pro české podnikatele v celkové hodnotě 1,5 miliard Kč!

Dotační akce „Buď fit pro EU“ má pomoci rychlou a nebyrokratickou cestou všem českým podnikatelským subjektům vytvořit si na internetu vlastní profesionální prezentaci a představit tak své produkty či služby v nejlepším světle zcela zdarma nebo s velkou slevou.

S reklamou roste a padá životaschopnost firmy.

Akcí „Buď fit pro EU“ dostanou i malé firmy, které šetří na reklamě a tím se často dostávají ještě do větších problémů, jedinečnou šanci, vyrovnat se své finančně silnější konkurenci alespoň v základním modulu, který internet nabízí.

Vstupem České republiky do EU se konkurenční boj v některých odvětvích velice přiostřil a mnohé firmy dnes bojují o přežití. Tomuto negativnímu trendu „napomáhá“ i podceňování síly reklamy na internetu, kdy dnes již mnohý zákazník hledá svého dodavatele právě přes internet.

V reklamním podnikatelském balíčku zdarma není pouze vizitka firmy, ale rovněž internetová adresa tzv. doména, e-mailová adresa a e-mailová schránka, kde jsou ukládány zprávy a dotazy zákazníků a samozřejmě i internetový prostor pro firemní prezentaci.

V kategorii „Profi“, která umožňuje firmám pomocí licenčního programu vytváření několikastránkové profesionální prezentace bez pomoci webdesignerů, může každá firma využívat i reklamní prostor pro zvýšení obratu s pomocí programu YXXOR® – advertising.

Až 90 000 Kč může ušetřit každá firma, která se rozhodne využít možnosti profesionální prezentace v kategorii „Profi de Luxe“.

Každá zaregistrovaná firma v rámci akce „Buď fit pro EU“ obdrží garanci v podobě certifikátu o propůjčení domény, e-mailové adresy, prostoru na internetu a používání licenčního programu YXXOR® - Multimedia na výrobu internetových stránek, který navíc zaručuje i využívání uvedených služeb až do roku 2030 zdarma nebo za dnešní akční cenu.

Dotace mohou využít i firmy, které již mají vlastní prezentaci na internetu, ale nemohou ji sami aktualizovat. Program YXXOR® – Multimedia určený pro jednouchou výrobu internetových prezentací jim pomůže jednoduchým způsobem kdykoliv aktualizovat internetové stránky bez pomoci programátorů nebo webdesignerů a šetřit tak náklady na aktualizaci prezentace.

Firmy, které jsou ve ztrátě, nebo firmy právě vznikající, mají možnost požádat o dotaci pro využívání kategorie „Profi“ zdarma na dobu určitou. V této kategorii si mohou vytvořit profesionální prezentaci bez pomoci webdesignera a využívat další výhody této kategorie. Pro tyto firmy je vyčleněno půl miliardy Kč.

Důležité !

Doporučujeme každému drobnému a střednímu českému podnikatelskému subjektu, aby se v případě zájmu o příspěvek na internetovou prezentaci v rámci akce „Buď fit pro EU" rozhodl co nejdříve, neboť po vyčerpání 1,5 miliard ( dotace stačí max. pro 50.000 firem) bude akce ukončena.


P.S.
Reklama je dnes jeden z nejdůležitějších faktorů, kterému podléhá úspěch každé firmy. Dobrá reklama je pro úspěch jako „živá voda“. Bez dobré reklamy se nyní žádný podnikatel a žádná podnikatelka neobejdou. Akce „Buď fit pro EU" znamená zařadit se zdarma mezi úspěšné firmy na portále www.abcfirmy.cz.

Důležité adresy: Akce pro podnikatelský sektor běží na adresách: www.abcfirmy.cz , www.czechreport.cz

Akce pro privátní sektor běží na adresách: www.kontakt24.cz, www.webkontakt.cz

Akci připravila a sponzoruje firma 1x1 a.s.: www.1x1.as , www.1x1.cz, www.1x1.us

Dotazy, návrhy a připomínky pište na: akce@1x1.cz